Basın ve Medya Hukuku

Beylikdüzü Medya Hukuku Avukatı, Av. Burak GÜN

Medya hukuku ile ilgili sponsor sözleşmeleri, reklam sözleşmeleri, menajerlik sözleşmeleri dahil olmak üzere sözleşmelerin hazırlanması, yazılı, görsel ve işitsel medya organları ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ve diğer idari merciler nezdinde yürütülen hukuki ve cezai prosedürlerin takibi, medya organları kanalıyla yapılan her türlü onur kırıcı, şeref ve haysiyeti yaralayıcı hakaret ve iftira içeren yayına karşı hukuk yollarının yürütülmesi bağlamında gerek tazminat hukuku açısından gerek tekzip başvuruları açısından uğranılan zararın tazmininin sağlanmasına yönelik çalışmaların yürütülmesi gibi bir çok alanda müvekkillerinin hukuki menfaatlerini koruma altına almak için gereken her türlü çalışmayı titizlikle yürütmektedir.

Beylikdüzü Avukat Burak GÜN medya hukuku konusunda müvekkillerine ve müvekkil adaylarına sır saklama ve özen yükümlülüğü çerçevesinde hukuki danışmanlık vermenin yanı sıra, medya hukuku davası öncesi ve dava sırasında müvekkillerimiz ile iletişimde kalarak süreci en başarılı şekilde yönetmektedir.

 

Beylikdüzü AvukatBeylikdüzü avukat iletişimBeylikdüzü en yakın avukat arıyorsanız, iletişim bilgileri kanalıyla Beylikdüzü Avukat, Av. Burak GÜN ve mesai arkadaşları ile iletişime geçebilirsiniz.  Beylikdüzü Avukat, Av.Burak GÜN ile yapacağınız görüşmeler avukatlık meslek etiği gereği mesleki sır olarak saklanacak ve müvekkilin/ müvekkil adayının bilgisi ve onayı dışında ifşa edilmeyecektir.